PROSTATA?!
POTÍŽE S MOČENÍM ŘEŠTE MAXIMÁLNÍ SILOU

NO-PROSTAL panáček

Doplněk stravy s extra vysokou dávkou (350 mg) výtažku plodů Saw palmetta, který pomáhá udržet správnou funkci prostaty a močového ústrojí, zejména podporuje maximální průtok moči.

Navíc v účinné a ověřené kombinaci s vitaminem E, který jako známý antioxidant přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

  • Pomáhá udržovat správnou funkci prostaty1
  • Pro udržení normální funkce močového ústrojí1
  • Ochranu buněk před oxidativním stresem2

levá

1Saw Palmetto Extrakt
Extrakt z plodů Saw Palmetta (latinsky serenoa repens) se běžně užívá v jihoamerické tradiční medicíně. Mezi hlavní benefity jeho užívání patří podpora správné funkce prostaty a močového ústrojí, podpora funkce reprodukčního systému a jako dále také podpora růstu vlasů.

pravá

2Vitamin E
Za nejpodstatnější funkci vitaminu E se pokládá jeho antioxidační činnost, díky které chrání buněčné membrány před poškození volnými radikály. Pomáhá tedy chránit buňky před oxidačním stresem.

Člověk

Dávkování:
1 tobolka denně. Nejlépe po jídle, zapít vodou.

Upozornění:
Ukládat mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti.

Skladování:
Skladujte v suchu při teplotě 15–25 °C, chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem.

Složení:
1Serenoa repens extrakt – 350 mg (Saw palmetto, extrakt plodů palmy trpasličí, RHP** – není stanovena), 2vitamin E – 6,7 mg (55,8 % RHP**)
**RHP – referenční hodnota příjmu v jedné tobolce (%)

*nejvyšší obsah Saw palmetta – srovnáno s doplňky stravy na lékárenském trhu, duben 2021